24 maja, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Ubezpieczenia w dzisiejszym świecie. Najlepsze dostępne wskazówki!

Powinieneś być w stanie wykorzystać informacje podane poniżej, aby podejmować lepsze decyzje dotyczące ubezpieczenia i uzyskać polisy, których naprawdę potrzebujesz.

Możliwe, że przepłacasz, a może nie masz dla siebie odpowiedniego ubezpieczenia. Sprawdź, czy aktualnie posiadasz odpowiedni rodzaj ubezpieczenia, czytając poniższy artykuł.Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą ofertę na składki ubezpieczeniowe, upewnij się, że Twoja ocena kredytowa jest równie dobra. Ujemna ocena kredytowa lub znak w raporcie kredytowym może wprowadzić Cię w inną strukturę cenową i kosztować pieniądze w ujęciu miesięcznym lub rocznym.Kupując ubezpieczenie, niezależnie od tego, czy dotyczy to domu, samochodu, a nawet zwierzęcia, spróbuj sprawdzić, czy firma oferuje jakąkolwiek zniżkę na pakiet. Wiele razy, jeśli masz kilka różnych polis, powiedzmy ubezpieczenie najemcy i ubezpieczenie samochodu, otrzymasz zniżkę na obie. Dla lokatorów zazwyczaj ubezpieczenie najemcy jest obowiązkowe, więc zadanie tego pytania jest równoznaczne z gwarantowanymi oszczędnościami. Podsumowując, połącz i zaoszczędź pieniądze!Upewnij się, że masz ubezpieczenie obejmujące mienie związane z pracą, gdy pracujesz zdalnie lub wykonujesz niezależne zlecenie. Jeśli pracujesz w domu, polisa ubezpieczeniowa wynajmującego lub właściciela domu nie obejmuje przedmiotów związanych z pracą, takich jak sprzęt komputerowy używany do pracy, więc posiadanie oddzielnej polisy chroni mienie związane z pracą przed kradzieżą lub uszkodzeniem.Spróbuj znaleźć odpowiednią firmę ubezpieczeniową, aby zrekompensować wszystkie Twoje potrzeby dotyczące ubezpieczenia. Często, jeśli masz ubezpieczenie samochodu, domu, zdrowia i życia w jednej firmie, możesz uzyskać znaczną zniżkę. Możesz faktycznie podnieść stawkę za ubezpieczenie domu, kiedy przenosisz ubezpieczenie z samochodu do innej firmy, która nie jest właścicielem Twojego domu.Aby upewnić się, że Twoje ubezpieczenie zapewnia ochronę, za którą płacisz, upewnij się, że rozmawiasz ze swoim agentem podczas dokonywania dużych zakupów. Większość polis ma ograniczenia dotyczące pojedynczego elementu. Jeśli kupisz nowy pierścionek o wartości 5000 USD, być może będziesz musiał dodać adnotację, aby w pełni go pokryć.Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, podaj bardzo szczegółowe informacje o swoim roszczeniu ubezpieczeniowym. Użyj aparatu, aby sfotografować wszelkie uszkodzenia. Ubezpieczenia w dzisiejszym świecie. Najlepsze dostępne wskazówki!

Nie kłam ani nie naginaj prawdy o szkodach jako próbie uzyskania większej ilości pieniędzy.

Jest to oszustwo i może spowodować całkowite odrzucenie Twojego roszczenia.Przyjrzyj się plusom i minusom różnych sposobów różnych metod zakupu ubezpieczenia i zdecyduj, co jest dla Ciebie najlepsze. Ubezpieczenie można kupić za pośrednictwem bezpośredniego agenta, bezpośrednio za pośrednictwem firmy lub doradcy finansowego. Wszyscy mają swoje własne powody, aby je wybrać, dokonaj wyboru, który będzie dla Ciebie najlepszy.Nigdy nie wybieraj firmy ubezpieczeniowej, ponieważ ma wymyślne logo, fajne reklamy lub zabawną maskotkę. Zawsze czytaj drobnym drukiem, gdy widzisz te reklamy, a możesz zdać sobie sprawę, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Poświęć trochę czasu na dokładne zbadanie każdej firmy i dowiedz się, która firma ma dla Ciebie najlepszy zasięg.Jeśli chcesz zaoszczędzić dużą kwotę na swoim ubezpieczeniu, powinieneś zwiększyć swoje franszyzy. Jeśli nie planujesz zgłaszać żadnych roszczeń w przyszłości, nigdy nie będziesz musiał płacić udziału własnego, aby rozpatrzyć roszczenie. W międzyczasie zaoszczędzisz od 15% do 30% na składkach.Nigdy nie powinieneś zaniedbywać ubezpieczenia, nawet jeśli może to być frustrujące! Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby znaleźć uczciwe ceny i zakres, którego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy kupujesz nową polisę, czy przeglądasz starą, zacznij od spisania listy potrzeb ubezpieczeniowych.