4 października, 2023

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Wyjątkowe płytki z wypukłościami

Projektując wygląd łazienki powinniśmy zwrócić uwagę na płytki, które będą miały duży wpływ na wygląd ściany, podłogi oraz całego pomieszczenia.

W przypadku płytek łazienkowych zwracamy uwagę na ich właściwości, powinny być to płytki odporne na działanie wody, często wybiera się obecnie ceramikę na ścianach, natomiast wytrzymały gres na podłogę. Możemy wybierać spośród bardzo wielu różnych modeli różniących się wielkością, powierzchnią, która może być matowa czy też błyszcząca.

Wyjątkowe płytki z wypukłościami

Trójwymiarowe płytki Egen Infinity

Należy wybrać styl, wielkość, kształt płytek, możemy obecnie stworzyć bardzo nowoczesny wygląd przy użyciu płytek jasnych, połączyć je z płytkami imitującymi kamień czy też imitującymi deskę drewnianą. Dostępnych jest bardzo wiele płytek do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, mogą być to płytki imitujące beton, ciekawe rozwiązania kolorystyczne, płytki niejednolite. Kolor biały bardzo dobrze połączy się z innymi kolorami, możemy wybrać płytki w różnych rozmiarach, w różnej kolorystyce, łączyć płytki jednolite z rozetami, dodatkowo dostępnych jest bardzo wiele wzorów płytek trójwymiarowych. Płytki dekoracyjne mogą ożywić nasze wnętrza, bardzo dobrze będą współgrały z płytkami jednolitymi w różnych kolorach.

Jeżeli poszukujemy płytek wyjątkowych, które sprawią, że aranżacja naszej łazienki będzie niepowtarzalna, możemy wybrać glazurę Egen Infiniti. Model Satin Space to płytka w kolorze jasnym, która charakteryzuje się wypukłościami, które tworzą trójkąty, jest to płytka bardzo interesująca pod względem designu. Płytka Egen Infinity charakteryzuje się rozmiarami 40 x 120 cm, jest to dość duża płytka, która sprawdzi się bardzo dobrze zarówno w kuchni, jak również w łazience. Pomimo wypukłości na powierzchni nie odkłada się kurz, posiadają one warstwę szkliwioną, dzięki czemu łatwo możemy zachować czystość. Bardzo dobrze komponuje się z szafkami, blatem, wyposażeniem naszej łazienki lub też kuchni.

Płytki z serii Infinity możemy nabyć na stronie internetowej https://e-plytki.eu/pl/c/INFINITY/7562, dzięki temu łatwo możemy kupić odpowiednią ilość. W paczce znajdują się trzy płytki o łącznej powierzchni 1,44 m2. Płytki Egen Infinity to glazura wysokiej jakości, która bardzo pozytywnie wpłynie na wygląd naszej łazienki lub kuchni.