Zabieg SonoQueen jest nieinwazyjną metodą liftingu, której działanie wnika do głębokich warstw skóry. Lifting SonoQueen jest niezwykle efektywny. Platforma zabiegowa została opracowana tak, by fale miały możliwość wniknięcia nie tylko do skóry właściwej, ale także do tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Do zabiegu wykorzystywana jest technologia HIFU, czyli ultradźwięków o bardzo wysokiej częstotliwości. Ultradźwięki wnikając głęboko w skórę, powodują jej ujędrnienie i obkurczają tkanki. Dzięki temu skóra jest zmuszona do odbudowy włókien kolagenowych, poprawia się jej jędrność i elastyczność. Wykorzystywane fale skupiają się punktowo na konkretnym obszarze, dzięki czemu lifting jest wykonywany dokładnie bez pominięcia jakiegokolwiek obszaru. Zabieg SonoQueen może być wykonywany na każdej części ciała – zarówno twarzy jak i ramionach, brzuchu czy pośladkach, wszędzie tam gdzie skóra jest zwiotczała, mało napięta i problematyczna.
Jak wygląda zabieg SonoQueen?
Główną zaletą zabiegu jest jego bezbolesność. Lifting rozpoczyna się od podania na skórę specjalnego żelu w celu odpowiedniego i prawidłowego dostarczenia energii ultradźwiękowej do skóry. Zabieg wykonuje się za pomocą specjalnych kartridży, które lekko dociska się w miejscu przeprowadzania zabiegu. Cały proces, w zależności od obszaru ciała, trwa od 15 do 90 minut. Lifting SonoQueen nie wymaga specjalnego przygotowania skóry przed zabiegiem, nie ma konieczności stosowania znieczulenia i nie wymaga rekonwalescencji, jak ma to miejsce podczas tradycyjnych metod liftingujących.
Wskazania i przeciwwskazania do stosowania zabiegu
SonoQueen może być stosowany przez osoby niezależnie od ich wieku. Polecany jest szczególnie osobom, które zauważyły na swojej skórze pierwsze objawy starzenia. Lifting doskonale poradzi sobie ze zmarszczkami, problemem opadających policzków oraz powiek, pozbawioną jędrności i wiotką skórą twarzy, szyi oraz innych części ciała. Technologia wykazuje wysoką skuteczność także z podwójnym podbródkiem oraz mało elastyczną skórą w dowolnym obszarze ciała. Z zabiegu mogą z powodzeniem korzystać osoby w celach profilaktycznych, aby opóźnić procesy starzenia. Zabieg działa odmładzająco i odświeżająco, pozwala dobrze poczuć się we własnym ciele.
Z zabiegu nie powinny korzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Odradzany jest osobom posiadającym rozrusznik serca i bajpasy a także chorującym przewlekle (różnego rodzaju nowotwory, cukrzyca, epilepsja oraz choroby, które uniemożliwiają lub zaburzają proces gojenia się ran). SonoQueen odradzany jest w przypadku istnienia infekcji skórnych, aktywnego trądziku oraz osobom które posiadają poważne poparzenia słoneczne.
SonoQueen – efekty
Efekt terapii widać już po pierwszym zabiegu, jednak najbardziej spektakularne rezultaty otrzymuje się po wykonaniu serii 1-3 zabiegów. Powinny być one wykonywane regularnie co 3-4 miesiące. SonoQueen wygładza skutecznie zmarszczki, dzięki zastosowanej technologii wiązki fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości widocznie ujędrnia ciało oraz poprawia gęstość skóry. W związku z tym, że technologia jest w pełni bezpieczna, może być wykorzystywana także w okolicach delikatnej skóry wokół oczu.
Nowoczesna technologia oraz regularnie wykonywane zabiegi pozwolą dojść do wspaniałej formy po okresie ciąży oraz w okresie rekonwalescencji. SonoQueen gwarantuje ujędrnienie skóry w okolicach ramion, ud, pośladków oraz brzucha. Skóra przestaje być wiotka, widocznie zwiększa się jej gęstość, staje się bardziej napięta i sprężysta. Co ważne, zabieg wykonywany na skórze twarzy przyczynia się do jej rozświetlenia, wygładzenia oraz znacznie spowalnia proces starzenia się skóry.
Lifting SonoQueen jest polecany szczególnie osobom, które obawiają się inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, a którym zależy na poprawie wyglądu swojej skóry i pozbyciu się zmarszczek. Z uwagi na bezbolesność zabiegu oraz krótki okres rekonwalescencji jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, mających niewiele wolnego czasu, którym zależy na zachowaniu świeżego i atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat.
Więcej z tej tematyki
Jak wybrać najlepszy kredyt hipoteczny dla siebie?
Terapia nerwicy lękowej: jakie są korzyści terapii nerwicy lękowej?
Jakie badania warto wykonać w laboratoriach diagnostycznych?