18 lipca, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Zabezpieczenia skrytek sejfowych oferowane na terenie Polski.

Skrytki tego rodzaju, przeznaczone na wynajem znajdują się w niektórych oddziałach banków, często w większych placówkach renomowanych marek bankowych mieszczących się w świetnie zabezpieczonych budynkach w centrach dużych miast.

Już samo otoczenie budynku bywa monitorowane przez rozległy system kamer z bieżącym podglądem, w takich miejscach znajduje się też często niezliczona liczba kamer miejskich, a bogata okolica powoduje, że również inne budynku w okolicy są najczęściej wyposażone w zaawansowany monitoring.
Budynek banku, w którym mieszczą się tego rodzaju skrytki jest chroniony przez całą dobę każdego dnia w roku przez najbardziej wyszkolonych pracowników ochrony. Systemy alarmowe to te najbardziej zaawansowane, często certyfikowane za granicą i regularnie serwisowane i sprawdzane złożone systemy łączące najnowsze technologie z twardymi, często wielokrotnie redundantnymi zabezpieczeniami fizycznymi, technicznymi i cyfrowymi. System alarmu banku nie przestanie działać podczas np. przerwy w dostępności energii elektrycznej. Całość założenia chronią pakiety ubezpieczeń zarówno zbiorowych – dla całego banku jak i pojedynczych dla zawartości poszczególnych skrytek. Zapisy polis zostały specjalnie dostosowane do potrzeb banków, z pewnością przy pomocy wyjątkowo sprawnych prawników opłacanych przez bank. O zabezpieczenia nie musimy się martwić.

Zabezpieczenia skrytek sejfowych oferowane na terenie Polski.

Jak wyglądają procedury podczas obsługi skrytek sejfowych?

Z niektórych filmów akcji znamy obraz specjalnych pomieszczeń wypełnionych małymi skrytkami, do których aby się dostać potrzeba mieć własny klucz. Po wejściu do banku należy potwierdzić swoją tożsamość, wypełnić wymagane dokumenty, złożyć podpisy. Następnie należy poczekać aż uprawniony do tego pracownik banku otworzy konkretny sejf własnym kluczem, po opuszczeniu przez niego pomieszczenia i zastosowaniu naszego klucza zyskujemy czas sam na sam z naszą skrytką.

Na skrytki sejfowe znajduje się więcej informacji o zabezpieczeniach.