18 lipca, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Jak się ładnie ubierać jeśli nosisz rozmiar plus size

Kobiety z krągłościami, w rozmiarze plus size lub nie, powinny wiedzieć kilka rzeczy o poprawnym ubieraniu się, zgodnym z kształtem swojej sylwetki.

Znajdź właściwą równowagę pomiędzy ubraniem dopasowanym a zbyt ciasnym. Jeśli bielizna odznacza się pod sukienką czy bluzką, wtedy wiesz, że jest ona dla ciebie za ciasna i nie powinnaś jej nosić. Jeśli w swetrze, kurtce, czy żakiecie nie możesz swobodnie poruszać rękami i ramionami, powinnaś wybrać większy rozmiar odzieży. Każda kobieta potrzebuje czasem odrobiny ściągnięcia, wygładzenia i podparcia. Ogólnie rzecz biorąc, wyszczuplenie brzucha i bioder może sprawić, że będziemy wyglądać bardziej wytwornie i elegancko w naszych ubraniach. Bielizna modelująca przydaje się również jako warstwa spodnia do eleganckiej, obcisłej sukienki, aby pięknie wymodelować sylwetkę. Puszyste dziewczyny nie powinny również nosić legginsów jako spodni. Mają one tendencję do prześwitywania i pokazywania bielizny oraz ciała, kiedy są mocno naciągnięte. Jeśli nosisz rozmiar plus size, zamiast legginsów załóż parę obcisłych jegginsów, a będziesz wyglądała świetnie. W razie wątpliwości, w jakiej spódnicy będziesz wyglądała odpowiednio, wybierz spódnicę ołówkową o długości do kolan. Jak się ładnie ubierać jeśli nosisz rozmiar plus size

Jest to najbardziej pochlebny model i krój spódnicy, która dobrze leży na każdej sylwetce i kobiecie, wysmukla krągłości i zapewnia zachowanie odpowiedniej równowagi ciała, szczególnie zestawiona z ładną bluzką, prostym swetrem czy żakietem.

Oczywiście żaden strój nie jest kompletny bez odpowiednich butów. Unikaj pasków zapinanych wokół kostek, ponieważ mogą sprawić, że twoje nogi będą wyglądać na krótsze. Klasyczne czółenka, kozaki lub botki na obcasie mogą sprawić, że twoje nogi będą wyglądać na dłuższe i szczuplejsze, w dodatku takie obuwie jest modne i eleganckie. Aby znaleźć więcej wskazówek wejdź na stronę https://fenii.pl/blog/news/zakiet-i-spodnica-w-rozmiarze-plus-size-wybierz-zestawienie-w-ktorym-bedziesz-wygladala-pieknie. Pamiętaj również, aby nie nosić ubrań za ciasnych lub za luźnych. Idź na zakupy i zainwestuj w najważniejsze rzeczy, nawet jeśli przytyjesz lub stracisz kilka kilogramów. Najważniejsze jest to, aby nosić odpowiednio dopasowane ubrania, wtedy wyglądasz najlepiej w każdym rozmiarze.