8 grudnia, 2023

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Depilacja laserowa ma wiele zalet dla osób chcących pozbyć się nieestetycznych włosków

Depilacja laserowa pozwala na skuteczną, bezbolesną i długotrwałą redukcję zbędnego owłosienia, a rezultaty estetyczne są zadowalające dla wielu klientów, którzy korzystają z takiej metody depilacji.

Końcówka chłodząca urządzenia zapobiega zbyt wysokiemu wzrostowi temperatury skóry. Z drugiej strony mieszki włosowe będą podgrzewane, aż staną się nieaktywne. Dodatkowo dla większego komfortu pacjenta używa się żeli i nakładek chłodzących, aby zminimalizować uczucie pieczenia czy kłucia. Po zakończeniu zabiegu oczyszcza się depilowany obszar i nakłada żel chłodzący. Po kilku sesjach nie tylko będziesz cieszyć się korzyściami zabiegu, czyli gładką skórą bez włosków, ale także zauważysz, że włoski są cieńsze i odrastają w mniejszym stopniu. Dodatkowo będziesz mogła się rzadziej golić, a sesje depilacji laserowej przypominające odbywane raz na kilka miesięcy sprawią, że odrośnie jeszcze mniej włosków. Depilacja laserowa ma wiele zalet dla osób chcących pozbyć się nieestetycznych włosków

Po kilku zabiegach odrastanie włosów można zmniejszyć nawet o 80 procent, a serie zabiegów trzeba regularnie powtarzać, ponieważ depilacja laserowa działa tylko na mieszki włosowe, które są w fazie wzrostu.

Wykonując kilka zabiegów depilacji laserowej, możemy zniszczyć jak najwięcej aktywnych mieszków włosowych. Niestety mieszki włosowe są odporne i z czasem znowu zaczynają produkować włoski, dlatego od czasu do czasu możesz potrzebować zabiegów uzupełniających. Jeśli wyskubujesz włoski pęsetą, woskujesz lub używasz depilatora czy pasty cukrowej, przed następną sesją musisz przejść na golenie, ponieważ w innym przypadku mieszki włosowe zostaną usunięte, a laser nie zadziała. Więcej informacji na ten temat przeczytasz na stronie https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-krakow/. Nie musisz jednak zapuszczać włosków, ponieważ zabieg depilacji laserowej jest ukierunkowany na mieszek włosowy, a nie na włosy, dlatego najlepiej ogolić wybrany obszar na dzień przed zabiegiem. W profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej i salonach kosmetycznych wykwalifikowany personel może zapewnić bezpieczne i w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta zabiegi depilacji laserowej.