18 lipca, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Modna odzież męska na co dzień

W przypadku odzieży codziennej będziemy mieli do wyboru wiele różnych elementów garderoby.

W tym przypadku możemy pozwolić sobie na większą swobodę, przykładowo na spotkanie z przyjaciółmi czy też na zakupy z pewnością nie musimy ubierać się zawsze zbyt elegancko. Podstawą ubioru mogą być w tym przypadku spodnie dżinsowe, oczywiście możemy także dobrać odpowiednie koszule, sweter czy też kurtkę w zależności od temperatury panującej na zewnątrz.

Dobieraj właściwe obuwie i rodzaj ubrań do pory roku

Z pewnością jednym z najpopularniejszych elementów codziennej garderoby męskiej będą trampki, można oczywiście zakupić długie lub też krótkie, co może zależeć przykładowo od pogody. Dobrym pomysłem będzie także posiadanie jednej pary butów skórzanych, które z pewnością przydadzą się na pogodę deszczową. Oczywiście podstawą mody męskiej będzie para butów skórzanych, możemy wybrać kolor czarny lub też brązowy, dzięki temu będą one bardzo dobrze zgrywały się z poszczególnymi elementami naszej garderoby.

Oczywiście ubieramy się w zależności od pory roku, w okresie letnim z pewnością założymy koszulkę, która będzie pasowała do spodni czy też krótkich spodenek w bardziej ciepłe dni. Wielu panów wybiera także koszulki polo, mogą one być częścią eleganckiej męskiej stylizacji, naturalnie w lecie możemy pozwolić sobie na bardziej swobodny ubiór, możemy wybrać bardziej swobodną kolorystykę naszych ubrań, dużym powodzeniem mogą się zatem cieszyć koszulki żółte, czerwone czy też niebieskie. Oczywiście będziemy chcieli wówczas także dobrać lekkie buty, mogą być to trampki, posiadające różnego rodzaju wstawki pozwalające na oddychanie naszych nóg. Oczywiście bardzo dużą popularnością cieszą się cały czas sandały męskie, z pewnością w czasie kiedy za oknem panuje upalna pogoda, wówczas sandały będą strzałem w dziesiątkę.
Koszule męskie ze stójką Repablo

Odzież wierzchnia dopasowana stylistyką do ubrań w męskiej szafie

Kiedy za oknem panuje niższa temperatura, z pewnością będziemy potrzebowali cieplejszej odzieży wierzchniej, będzie to z pewnością kurtka. Warto wybrać jeden model do bioder, ale także posiadać dłuższą kurtkę czy też płaszcz, który z pewnością sprawdzi się przy niskich temperaturach. Z pewnością bardzo uniwersalny jest płaszcz z domieszką wełny, bardzo dobry na bardziej oficjalne spotkania oraz okazje. Wielu panów posiada także kurtki skórzane, będą one bardzo uniwersalnym dodatkiem do naszego ubioru, dzięki nim możemy także ochronić się czasem przed deszczem, ale świetnie też chronią przed wiatrem, zapewniając nam odpowiednią izolację termiczną.

Obserwując modę męską możemy zauważyć, iż panowie coraz chętniej wybierają śmiałe kreacje, mogą być to także ubrania w bardziej krzykliwych kolorach, takich jak żółty czy czerwony. Warto sprawdzić co mamy w naszej szafie, możliwe że stare ubrania, które wiszą tam od lat mogą okazać się hitem sezonu. Jeżeli nie wiemy co jest modne, jakie trendy panują w modzie męskiej, możemy zajrzeć na stronę https://bydgoszcz24.pl/pl/640_materialy_partnera/23494_odziez-meska-w-stylu-smart-casual—jak-wygladac-modnie-w-sezonie-jesien-zima-2020.html, znajdziemy tam bardzo ciekawy artykuł na temat mody męskiej. Będziemy mogli zobaczyć zestawienia różnych ubrań, zobaczymy jak modny mężczyzna może ubrać się na co dzień, co będzie pasowało do danej stylistyki.