16 kwietnia, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Praktyczne odzież dla matki karmiącej piersią

Każda karmiąca mam będzie potrzebowała n owych ubrań, które umożliwią jej swobodne karmienie piersią. Oczywiście tego rodzaju ubranie musi zapewniać odpowiednią dyskrecję, dlatego też różnią się od tego co nosimy na co dzień.

Ubranie do karmienia musi umożliwiać swobodne karmienie piersią a równocześnie zapewniać maksimum dyskrecji. Służą do tego celu specjalne otwierane wstawki, celem będzie zakrycie jak największej części piersi i tym samym umożliwienie dyskretnego karmienia piersią w miejscach publicznych. W innym przypadku można skupić się na aspekcie praktycznym. W związku z tym na przykład bluzka może posiadać wgłębienie lub zamek otwierania na piersi. Oczywiście można także znaleźć różne topy z zapięciem na zatrzask na ramiączkach pozwalają szybko i łatwo odsłonić całą pierś, dzięki czemu karmienie piersią jest łatwiejsze. Z przypadku tego wariantu można również zrezygnować z biustonosza, ponieważ koszula często ma już wbudowane wzmocnienie podtrzymujące.

W przypadku wersji z szerokim krojem pod koszulą zwykle konieczne jest założenie biustonosza do karmienia, aby wszystko było jak należy.

To sprawia, że oprócz samej koszuli konieczne jest odpięcie zapięcia biustonosza, co może sprawić, że odsłanianie klatki piersiowej będzie stresującym zadaniem, gdy trzymasz w ramionach głodnego, wrzeszczącego bobasa. Jeśli wolisz nieco bardziej zakryte, możesz założyć szeroką koszulkę lub luźno opadający sweter na koszulę na ramiączkach. Sukienki, koszule nocne i swetry są również dostępne jako wersje do karmienia. Istnieją również ubrania do karmienia, które są dość obszerne i można je nosić w czasie, ciąży, a po urodzeniu będą służyły jako ubrania do karmienia. Na lato dobrze sprawdzi się sukienki do karmienia piersią, można wybrać ciekawy przewiewny model. Oczywiście w skalpach można znaleźć sukienki na każdą panią. Produkowane są sukienki w różnych rozmiarach, a także kolorach. Dzięki temu każda młoda mama znajdzie coś w swoim ulubionym stylu.