21 czerwca, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Czy warto kupić PS5?

W listopadzie 2020 premierę miała nowa konsola do gier od Sony – PlayStation 5. Urządzenie cieszyło się takim zainteresowaniem, że zabrakło go dla wszystkich chętnych. My zastanowiliśmy się, czy warto je kupić.

PlayStation 5 – czym się charakteryzuje?

Najnowsza konsola od Sony jest bardzo zaawansowana technologicznie. W konstrukcji wykorzystano procesor 8-rdzeniowy oraz 16 GB pamięci operacyjnej DDR6. Procesor graficzny jest wyposażony w moc ponad 10 TFLOPS. Te najważniejsze komponenty urządzenia zostały skonfigurowane tak, żeby zapewnić użytkownikowi rozrywkę na najwyższym poziomie. PlayStation 5 umożliwia granie w gry o rozdzielczości 4K, dzięki czemu obraz jest niesamowicie szczegółowy. Co więcej, producenci nadal rozwijają tę konsolę, dzięki czemu jest możliwe płynne granie.

Początkowo, na PlayStation 5 nie wychodziło za dużo gier, stąd użytkownicy obawiali się, że nie będą mieli możliwości używania konsoli. Jednak Sony wyszło naprzeciw tym oczekiwaniom i przygotowało gry na PS4, które można wykorzystać na najnowszej konsoli. Dzięki temu gracze nie muszą się obawiać, że nie będzie w co grać. Aktualnie, jedynym problemem, który się pojawia, jest niska dostępność urządzeń. Producenci mają problemy, żeby dostarczyć kolejne modele do sprzedaży. Jeśli konsola jest dostępna, a ty nie masz pieniędzy na nią, to skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania, jakim jest szybka gotówka.

PlayStation 5 – czy warto kupić?

Jeśli szukasz domowego centrum rozrywki dla Ciebie i Twoich domowników to PS5 jest dobrym wyborem. To urządzenie spełnia wszelkie wymagania, żeby stać się najlepszym towarzyszem zarówno podczas zimnych wieczorów, jak i imprez z rodziną i znajomymi. Konsola to nie tylko sprzęt do grania. Urządzenie oferuje wiele innych możliwości, z których warto skorzystać. Warto wybrać model, który jest wyposażony w odtwarzacz płyt blu-ray. Jest to droższy egzemplarz od tych pozbawionych napędu, dlatego, jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, to przyda Ci się szybka gotówka. PlayStation 5 dostarczy Ci niesamowitych wrażeń podczas gry. Konsola obsługuję technologię VR, dzięki której poczujesz się, jakbyś był wewnątrz świata gier. Wybór nowej konsoli to gwarancja wielu godzin wyjątkowej rozrywki.