4 października, 2023

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Wiele skutecznych strategii zwiększających przydatność iPada

Spójrzmy prawdzie w oczy, większość ludzi posiada iPada, a dreszczyk emocji, jaki daje to urządzenie, to nic innego jak zastrzyk adrenaliny! Jednak jako pierwszy użytkownik może być trudno dokładnie wiedzieć, jak naprawdę działa iPad.

Poniższy artykuł dostarczy Ci kilku świetnych wskazówek, jak Twój iPad może działać lepiej dla Ciebie.Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się na jailbreak swojego iPada. Zaletą łamania więzienia na iPadzie jest to, że zapewni Ci wiele dodatkowych funkcji. Jednak złamanie więzienia może sprawić, że będzie on bardziej podatny na ataki hakerów. Co więcej, złamanie więzienia powoduje utratę gwarancji Apple i może mieć znaczny wpływ na żywotność baterii iPada.Możesz przedłużyć żywotność baterii iPada, używając urządzenia w trybie samolotowym. W trybie samolotowym Wi-Fi i radio bezprzewodowe są wyłączone. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby korzystać z iPada. Nadal będziesz mógł używać tabletu do czytania e-booków, grania w gry i korzystania z niektórych aplikacji bez rozładowywania baterii.Obserwuj, ile pieniędzy przeznaczasz na aplikacje na iPada. Istnieje wiele, wiele pomocnych aplikacji i łatwo jest przesadzić. Upewnij się, że monitorujesz, ile wydajesz.Jeśli Twój iPad się zawiesi, możesz go ponownie uruchomić, wykonując miękki reset. Przytrzymaj oba przyciski Home i Power, aby ponownie załadować urządzenie. Urządzenie uruchomi się ponownie. Aby naprawić zamrożoną aplikację, po prostu przytrzymaj przycisk home jedną lub dwie sekundy.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Możesz wyświetlić ekran iPada na telewizorze HD. Wiele skutecznych strategii zwiększających przydatność iPada

Wszystko, czego potrzebujesz, to przejściówka Apple na cyfrowe AV lub przejściówka Apple VGA, w zależności od rodzaju posiadanego telewizora.

Ten pierwszy produkt można podłączyć do portu HDMI, podczas gdy drugi wymaga portu VGA.Słyszenie dzwonka za każdym razem, gdy otrzymujesz wiadomość e-mail na iPada, może być irytujące. Czy wiesz, że możesz wyłączyć tę irytującą funkcję? Po prostu wybierz przycisk Ustawienia, a następnie Ogólne. Z tej zakładki wybierz Dźwięki. Wyłącz dźwięki nowej poczty lub zmniejsz głośność.Skróty znacznie ułatwiają wysyłanie wiadomości. Na przykład kropka i spacja są dodawane po dwukrotnym dotknięciu spacji podczas pisania zdania. Dzięki temu nie będziesz musiał tego robić ręcznie, a będziesz mógł wysłać większą liczbę wiadomości.Czy chcesz uniemożliwić automatyczne synchronizowanie iPada po podłączeniu go do komputera? To jest łatwe do osiągnięcia. Upewnij się, że jesteś w iTunes, a następnie przytrzymaj przyciski Shift-Control lub Command-Option po podłączeniu iPada. Jeśli zapomnisz zrobić ten krok, po prostu przesuń palcem, odblokuj podczas synchronizacji i zatrzyma się.Nie zapomnij o gestach wielozadaniowych. Należy pamiętać o trzech. Należą do nich przesunięcie czterema palcami (w lewo lub w prawo), aby płynnie przechodzić między używanymi aplikacjami, oraz przesunięcie czterema palcami, aby wrócić do ekranu głównego. Ułatwiają Ci one życie, więc skorzystaj z nich.Twój iPad może zapewnić Ci wspaniałe możliwości w świecie technologii. Jednak cuda, które ma do zaoferowania to małe urządzenie firmy Apple, możesz odblokować tylko wtedy, gdy wiesz, jak korzystać z iPada. Postępuj zgodnie ze wskazówkami i wskazówkami z tego artykułu, a zobaczysz, o ile łatwiej jest korzystać z tego urządzenia.