18 lipca, 2024

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Keratynowa metoda przedłużania włosów – najważniejsze informacje

Spore grono kobiet kładzie duży nacisk na posiadanie pięknych, estetycznych włosów.

Bardzo ważny wpływ na ich atrakcyjność ma właściwy stan, puszystość i połysk, ale nie należy też zapominać o długości. Okazuje się, że dostępne są różne sposoby umożliwiające posiadanie długich i pięknie wyglądających włosów. Można między innymi stosować metody naturalne i kosmetyki stymulujące porost włosów, po to aby je zapuścić w sposób naturalny. Rozwiązaniem o charakterze alternatywnym jest z kolei skorzystanie z usług fachowych gabinetów i salonów kosmetycznych. Ich działania polegające na sztucznym przedłużaniu włosów są skuteczne i do tego bardzo szybkie.

Keratynowa metoda przedłużania włosów – najważniejsze informacje

Podstawowe informacje na temat metody keratynowej

Procedura przedłużania włosów dość często wiąże się z korzystaniem z różnorodnych typów sztucznych włosów, które doczepia się do włosów naturalnych z wykorzystaniem odpowiedniej metody, tak aby nie było widać żadnej różnicy pomiędzy włosami naturalnymi, a sztucznymi pasmami. W nowoczesnych salonach fryzjerskich i kosmetycznych oferowane są różnego typu metody przedłużania włosów. Jednym ze sposobów jest skuteczne przedłużanie z użyciem metody keratynowej. Taka metoda posiada wiele zalet i jest niezwykle popularna wśród wielu kobiet odwiedzających salony fryzjerskie.

Przedstawiony wyżej sposób jest często opisywany jako przedłużanie włosów na ciepło. Metoda ta obejmuje doczepianie sztucznych pasm włosów do naturalnych z zastosowaniem keratynowych zgrzewek oraz wysokiej temperatury. W czasie przedłużania wytwarza się ciepło na poziomie około 180 stopni Celsjusza, więc nie jest one groźne dla włosów, ponieważ wiele lokówek i prostownic generuje znacznie wyższe temperatury. Keratyna stosowana w tym zabiegu to składnik, który występuje naturalnie we włosach. Innymi słowy, metoda ta jest bezpieczna dla włosów, a nawet może być stosowana u kobiet w ciąży.

Fachowe przedłużanie włosów w warszawie lub w innych miejscowościach, z wykorzystaniem metody keratynowej, umożliwia uzyskanie atrakcyjnych i odpowiednio długich włosów na okres 4-5 miesięcy. Nawet jeśli włosy są często myte to nie dochodzi do łączenia się sztucznych włosów z naturalnymi. Pozytywną wiadomością jest fakt, że z metody keratynowej można korzystać z wielu fachowych salonach fryzjerskich na terenie Warszawy i innych polskich miast.