4 października, 2023

Top Press

Prasa z najwyższej półki

Bielbet – bo dobry brand to połowa sukcesu!

Bielbet – bo dobry brand to połowa sukcesu

Bielbet – sukces wypracowany dzięki… wodzie

Jak mówi popularne powiedzenie, sukces ma wielu ojców. Sprawdza się ono także w przypadku firmy Bielbet. To oczywiście prawda, że ta marka zapracowała sobie na swoją opinię przede wszystkim przygotowywaniem produktów dobrej jakości, które nie rozczarowują klientów i pozwalają każdemu z nich znaleźć optymalne rozwiązanie w bogatym asortymencie. Ale nie sposób zaprzeczyć również temu, że sukcesy firmy napędza… płynąca woda.

Bielbet to brand znany tym, którzy zamierzają rozprawić się z upartą wodą deszczową. Firma produkuje odwodnienia liniowe, czyli specjalne materiały budowlane, z których konstruuje się całe systemy odwodnień – w miejscach publicznych, ale też na prywatnych posesjach. U tego producenta pomocy szukają wszyscy, którym dają się we znaki strumienie wody spływające utwardzanym gruntem albo ci którzy obawiają się o swoje prywatne zabudowania, regularnie doświadczające stojących niedaleko kałuż.

Korytka i studzienki z Bielska-Białej znają już świetnie polscy konsumenci, a sukcesywnie przybywa ich także pod gruntami okolicznych krajów, na przykład Niemiec, Słowacji, Węgier czy Norwegii. W ciągu 20 lat działalności firma zdobyła sobie ugruntowaną pozycję i potrafi ją utrzymać. Zadowoleni klienci mają do dyspozycji katalog, w którym wszystkie odwodnienia są podzielone według materiałów użytych do produkcji. Pierwszy to beton, czyli rozwiązanie sprawdzające się w budownictwie od wieków. Drugi to polimerobeton, czyli beton który skorzystał z nowych zdobyczy nauki i stał się jeszcze bardziej wytrzymały – nie tylko na obciążenia, ale też różne czynniki zewnętrzne, a nawet… upływ czasu. Trzeci materiał to tworzywa sztuczne, wystarczająco wytrzymałe żeby sprawdzić się na przydomowym podjeździe i zarazem wystarczająco lekkie, żeby montaż przebiegł sprawnie i nie nastręczył niepotrzebnych trudności.

Więcej informacji: https://www.bielbet.pl/